Ja swoim poobijanym misiem też bym podbił poznać w końcu kogoś z forum. Tylko fajnie byłoby to zorganizować w miarę niedługo bo w 3-4 tygodniu wylatuje na delegację.
Jest Was bardzo dużo w regionie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ktoś wziął sprawy po męsku w swoje ręce, ja pomogę w prowadzeniu wątku, w wysłaniu masówki. Niestety, dymano pomimo obietnic nie był w stanie wywiązać ze swoich zapewnień, a co za tym idzie, obowiązków. Nie jest już opiekunem regionu. Może się rozejrzycie wokół siebie i wybierzecie kogoś, kto potrafi na coltmanii aktywować spoty coltmanii w regionie.
Człowiek jest tyle wart, ile może pomóc drugiemu...
na coltmanii od 11.11.2008r. Organizator zlotów: Topornia 2009, Topornia 2010, Topornia 2012, Topornia 2015, Topornia 2019, Topornia 2023
Ja jestem bardzo świeży zarówno tutaj na forum jak i w sprawach motoryzacyjnych od strony podszewki. Nie mam też drygu do udzielania się na forach, zazwyczaj po prostu czytam i jeśli jest mój temat to się wypowiadam. Ogromną radość sprawiła mi informacja o tym że coltmania nadal funkcjonuje ponieważ już od dawien dawna słyszałem o tym forum. Ogromnie smuci mnie jednak fakt że w Łodzi spotkałem już kilka niebrzydkich ca0 i od żadnego z kierowców nie poczułem zrozumienia którego tak się spodziewałem.
W niedziele prawdopodobnie będą wracał z okolic Tomaszowa z imprezy do Łodzi, jeśli ktoś byłby chetny chętnie spotkam się żeby zamienić chociaż dwa słowa. Jeszcze chętniej przyjade na spot gdzieś w samej Łodzi jednak nie wiem jak to działa i skąd są ludzie.
wicked napisał(a):Ogromnie smuci mnie jednak fakt że w Łodzi spotkałem już kilka niebrzydkich ca0 i od żadnego z kierowców nie poczułem zrozumienia którego tak się spodziewałem.
Sam nie wiem w sumie. Oczekiwałem chyba jakiejś empatii. Tymczasem kiedy ja widzę colta już z daleka tak żaden z kierowców nie wyraził zainteresowania tematem. Chodziło mi o zrozumienie w spojrzeniach. Częściej spotykam się z pytaniem co tam siedzi i z kciukami z każdej innej marki (raczej chodzi o mentalność kierowców) aniżeli choćby machnięcia ręką na znak odgórnej sympatii czy 'zrozumienia' od ludzi którzy prowadzą miśki.
Ciągle jednak mam nadzieję że po prostu nie spotkałem na ulicy nikogo z forum.
No nie zawsze jest tak, że osoba prowadząca colta jest na forum, czy też jest pasjonatem. Większość osób które siedzą za kierownicą colta to osoby którym auto służy do przemieszczania się z punktu A do punktu B.
Co do spotów trzymam kciuki za powodzenie by łódzkie znów odżyło.
No tak, miałem tego świadomość jednak nie wiedzieć czemu widząc CA nie dopuszczałem do siebie myśli że ktoś może nie wiedzieć i nie korzystać z tego co potrafi takie skromne 1.6 :p
Poprosiłem nawet już dawno o dostęp do grupy na fb z łódzkiego jednak nie dostałem odpowiedzi. Więc niestety chyba nic sie nie chcę zmienić, a na siłę się nic nie załatwi.
Ta grupa już nie istnieje. Została zamknięta przez osobę która była moderatorem. Musiałbyś szukać jdm łódź czy coś takiego. Nie wiem ja nie jestem w temacie gdzie oni się podziewają w każdym razie ta grupa (nowa cm połączona z jdm) mnie nie toleruje. A ja też nie jestem za ich polityką. Ale jeśli coś jak się ktoś skrzyknie ja chętnie poznam nowe twarze. Sam już nie jeżdżę coltem, ale pasja zostaje.
No elo Słuchaj jak masz ochotę się spotkać i pogadać to zapraszam w czwartek na parking Auchan przy ul. Jana Pawła II o godzinie 20. Generalnie stoimy na przeciw tego dużego pylonu (reklamy). Zawsze stoi tam pełno mazd MX-5, Lexy, a nawet colty JDM Łódź adres FB grupy: https://www.facebook.com/JDM.Lodz
Ok, grupę na fb już znalazłem dzięki pomocy ślimaka. Generalnie znajomy ostatnio mnie tam zapraszał już więc jeśli będzie akurat okazja to podjadę, tylko wizualnie to nie ma co oglądać.. :p
Witam. Jestem w grupie JDM i staram się być co czwartek na spocie choć mam 40 km do oblatania w jedną. Jest spoko więc zapraszam was serdecznie. Tak pogadać i zobaczyć co kto ma aha i dziś też będę
Jest Ślimak. Cały czas jestem. Z tym że sprzedałem colta, jeżdżę niemcem, i częściej się pojawiam w WLKP niż w Łodzi. Czemu? Nie będę pisałem tutaj głośno na forum. Co nie zmienia faktu, były by spoty byłbym i Ja. Ale spoty są dla zamkniętej grupy do której nie mam wstępu. Ale jak coś SEBAm możemy coś ogarnąć. Chętnie podjadę, bo na zlocie nie zdążyłem przed odjazdem kubersona. Poza tym nikogo więcej z łódzkiego nie było. W Łodzi będę jutro. Może ktoś chętny na seans PitBulla, większa grupa mile widziana. Potem gdzieś do jakieś knajpy czy pabu a nawet Mc'a. Jestem otwarty na propozycje nawet godzinowe. Co prawda ranna zmiana w poniedziałek ale mogę na seansie się zjawić nawet najpóźniejszym a wcześniej spot. Wszystko jedno.