Wydech Colt 1.3 75km 2000

Napisane:
12 sie 2022, o 02:53
przez Pienio420
Witam zgromadzonych colciarzy. Jeżdżę od pół roku coltem i od zawsze czuje że ten samochód w głębi duszy naprawdę pięknie może brzmieć. Pytanie brzmi co zakładaliście u siebie? Na co warto zwrócić uwagę. Będę wdzięczny za wszystkie cenne rady. Pozdrawiam armię
Wydech Colt 1.3 75km 2000

Napisane:
18 sie 2022, o 00:32
przez Schizo
Poszukaj jakiegoś remusa

Ja miałem w CA0 i był spoko. Nie był za głośny, wręcz sam raz.
Wydech Colt 1.3 75km 2000

Napisane:
21 wrz 2022, o 19:52
przez Arkady
Nie demontuj środkowego tłumika, bo będzie pierdział...
