Strona 16 z 16

Niemożliwe stało się możliwe, YoPiciowy kupił Colta

PostNapisane: 26 lip 2023, o 15:39
przez bonsao
malowłeś tą swoją furmankę ? bo się błyszczy jak psu ja....

Niemożliwe stało się możliwe, YoPiciowy kupił Colta

PostNapisane: 26 lip 2023, o 15:51
przez jabberkonto
Szukaj budy. Kierunek Włochy, Hiszpania, Portugalia... i rob przekladke ;)

Niemożliwe stało się możliwe, YoPiciowy kupił Colta

PostNapisane: 29 lip 2023, o 06:17
przez Danielo
YoPiciowy napisał(a):Niestety blacharsko jest już bardzo słabo. Pomału myślę nad krokiem naprzód i zmianą auta, ale kompletnie brak mi pomysłów na godnego następcę :D

Jakbyś cos znalazł to pisz, ja mam zdrowe 1.3 to chetnie sobie wszytsko przełozę :D

Niemożliwe stało się możliwe, YoPiciowy kupił Colta

PostNapisane: 29 lip 2023, o 09:42
przez YoPiciowy
Bonsao, to tylko trochę wosku, malowane tylko ranty błotników i inne "łatki" :P
Haha no to przynajmniej dobrze wiedzieć, że będę miał komu graty sprzedać :D

Niemożliwe stało się możliwe, YoPiciowy kupił Colta

PostNapisane: 6 wrz 2023, o 10:34
przez Schizo
Z ciekawości, co go tam najbardziej boli?

A przyznać muszę, że na forach prezentuje się srogo.

Niemożliwe stało się możliwe, YoPiciowy kupił Colta

PostNapisane: 9 wrz 2023, o 22:46
przez YoPiciowy
Myślę, że ogólny stan nadwozia :lol: Wszystkie typowe miejsca dla CA go dopadły, a powypadkowa przeszłość i marna naprawa nie pomagają, tak to może bym budę ratował, ale dla niego jedynie przekładka wchodzi w grę. Ale póki co daje radość nadal, na początku sierpnia (2 dni przed narodzinami syna :hura: ) kolejny raz odwiedziłem tor pszczółki, poupalałem troszkę i poćwiczyłem na płycie poślizgowej.

Niemożliwe stało się możliwe, YoPiciowy kupił Colta

PostNapisane: 10 wrz 2023, o 15:15
przez wiewiórka
Wow! :ok: To gratulacje z okazji narodzin i mam nadzieję, że juz teraz nic nie przeszkodzi Ci w zawitaniu na kolejny zlot coltmanii, jeśli takowy się odbędzie.
Obaj z Majorem byliście w podobnej sytuacji przedzlotowej, rodzina coltmaniacka sie powiększa :taniec:

Niemożliwe stało się możliwe, YoPiciowy kupił Colta

PostNapisane: 21 wrz 2023, o 16:46
przez Schizo
To gratki z okazji narodzin byku ;)

Niemożliwe stało się możliwe, YoPiciowy kupił Colta

PostNapisane: 20 sie 2024, o 22:27
przez YoPiciowy
Colt dalej mi dzielnie służy, choć raczej stoi i marnieje to dzisiaj odwiedziłem spot JDM, miło było go trochę przepalić :taniec:

Niemożliwe stało się możliwe, YoPiciowy kupił Colta

PostNapisane: 8 maja 2025, o 20:40
przez YoPiciowy
Aktualizacja pamiętnika, Colt przybrał barwy i specyfikację szutrową :D

Niemożliwe stało się możliwe, YoPiciowy kupił Colta

PostNapisane: 31 maja 2025, o 14:47
przez Schizo
Fajnie wygląda :D Czy mi się tylko wydaje czy to kołpaki z CZ3? :D

Niemożliwe stało się możliwe, YoPiciowy kupił Colta

PostNapisane: 31 maja 2025, o 20:26
przez YoPiciowy
Haha, niee, to dyski aero/kołpaki z Audi 80B4 :D
Po chyba 5 latach od przekładki silnika na protonowy zmieniłem w nim wałek na ten z Colta, jutro jeszcze regulacja luzów i czas na jazdę porównawczą :D

Niemożliwe stało się możliwe, YoPiciowy kupił Colta

PostNapisane: 1 cze 2025, o 08:56
przez bonsao
to napisz czy jest wyczuwalna jakaś różnica miedzy tymi wałkami

Niemożliwe stało się możliwe, YoPiciowy kupił Colta

PostNapisane: 4 cze 2025, o 13:28
przez YoPiciowy
Bardzo duża różnica wedle dupohamowni, niestety nie robiłem pomiaru hamownią DET3, polecam mod do 4g93 sohc, tylko wałek ciężko kupić