Niemożliwe stało się możliwe, YoPiciowy kupił Colta
malowłeś tą swoją furmankę ? bo się błyszczy jak psu ja....
Klub miłośników i posiadaczy Mitsubishi Colt
http://coltmania.pl/
http://coltmania.pl/colt-ca0/niemozliwe-stalo-sie-mozliwe-yopiciowy-kupil-colta-t6876-300.html

YoPiciowy napisał(a):Niestety blacharsko jest już bardzo słabo. Pomału myślę nad krokiem naprzód i zmianą auta, ale kompletnie brak mi pomysłów na godnego następcę


Wszystkie typowe miejsca dla CA go dopadły, a powypadkowa przeszłość i marna naprawa nie pomagają, tak to może bym budę ratował, ale dla niego jedynie przekładka wchodzi w grę. Ale póki co daje radość nadal, na początku sierpnia (2 dni przed narodzinami syna
) kolejny raz odwiedziłem tor pszczółki, poupalałem troszkę i poćwiczyłem na płycie poślizgowej.
To gratulacje z okazji narodzin i mam nadzieję, że juz teraz nic nie przeszkodzi Ci w zawitaniu na kolejny zlot coltmanii, jeśli takowy się odbędzie.



Czy mi się tylko wydaje czy to kołpaki z CZ3? 
