
Razem od 27.01.13 



Witam.
Przesłałam Sprzedającemu ostrzeżenie z prośbą o skontaktowanie się z
Panem i wyjaśnienie sprawy.
W momencie otrzymania przedmiotu, którego wady zostały ukryte podczas
dokonywania zakupów, bądź też otrzymany przedmiot nie zawierał
wszelkich deklarowanych w opisie elementów, wówczas przysługuje
możliwość skorzystania z roszczeń wynikających z tytułu rękojmi. W
tym momencie można ubiegać się o obniżenie ceny, usunięcie wady bądź
też wymianę towaru na nowy.
Zachęcam do dalszych prób kontaktu ze Sprzedającym. Mam nadzieję, że
uda się Państwu porozumieć i transakcja zakończy się pomyślnie.
Pozdrawiam,
Nie zgadzam się z opinią że jakiekolwiek wady przedmiotu zostały
ukryte.
Przedmiot zawierał wszelkie cechy deklarowane w opisie ( nigdzie nie
widniało słowo ORYGINAŁ, którego Pan tak często używa ), dlatego
skoro czuje się Pan poszkodowany podczas tej transakcji proszę sprawę
kierować do rzecznika praw klienta lub sądu.
Z mojej strony to naprawdę tyle.
Proszę więcej nie marnować mojego czasu.
Wszystko co miało być w tej sprawie powiedziane, zostało przytoczone.

Razem od 27.01.13 





Razem od 27.01.13 



honor napisał(a):Jeśli nie prowadzi działalności/jest osobą fizyczną to nie musi. Roszczeń można dochodzić na drodze cywilnej.

Powrót do Prawo, ubezpieczenia itp.
Użytkownicy przeglądający ten dział: CommonCrawl [Bot] i 1 gość