


bina napisał(a):i wszystko ok
piorun napisał(a):i oby tak zostało. Bezawaryjności życzę


ryba_84 napisał(a):na seryjnych gratach 300HP to chyba już max, jakie masz wtrskiwacze?

jabberkonto napisał(a):ryba_84 napisał(a):na seryjnych gratach 300HP to chyba już max, jakie masz wtrskiwacze?
Dlaczego max? Chyba ze masz na mysli wlasnie wtryski... wtedy się zgodze

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości