Próbował już ktoś tego i z czym by to się wiązało. Jakie przeróbki, wymiany czego.
Każdy z nas chce mieć więcej kuca pod maską ale też trzeba pomyśleć o tym by dobrze i skutecznie zatrzymać autko
Prosił bym o nakierowanie mnie czy jest to możliwe i co się z tym wiąże






