Nie wiem dlaczego tak sie dzieje ala gina moje posty . Jakis czas temu przywitalem sie tego juz nie ma . Ostatnio pisalem w dziale silnik problemy z przeplywka w czt tematu juz nie ma . Ktos wyjasni o co kaman
Posty techniczne przeniosłem do nowego działu i nie dałem Ci znać za co przepraszam. A powitanie dałeś z rozpędu w temacie innego kolegi - wydziele potem post i zrobię z tego temat :-)