Przejdź do zawartości

 
    Strona główna forum ‹ Nasze auta ‹ Archiwum aut
  • Zmień rozmiar tekstu
  • Drukuj
    • Regulamin • • • FAQ

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Auta, które zostały sprzedane lub zezłomowane.
Posty: 118 • Strona 6 z 6 • 1, 2, 3, 4, 5, 6

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez Peanuts23 » 4 maja 2014, o 13:18

Później zamiast większej opony wstawić większe koło :D
Cookie Monster

Elmo
Peanuts23
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 787
Lokalizacja: Gdynia/Kwidzyn
Dostał piw: 57
Auto: Colt CA / W124
Województwo: Pomorskie
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez tomek_ch86 » 4 maja 2014, o 13:26

17" już w Madzi były i jednak wolę trochę więcej komfortu. Co prawda na tych felgach i oponach wiele lepiej nie ma, ale za to myślę, że jak zwiększy się "balon" to troszkę "zmięknie" zawias i będzie przyjemniej ;)
Były:
-Mitsubishi Colt CA4A
- Mazda 626 GE FP
Jest:
- Colt CZT
- Alfa Romeo 156 1.8 TS by Zender
Na Coltmanii od 10.01.2009
tomek_ch86
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 939
Lokalizacja: Cedry Małe/Subkowy
Dostał piw: 25
Auto: CZT
Województwo: Pomorskie
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez SPAM » 5 maja 2014, o 11:15

Super fele dużo na +
Sporo się na nich dzieje a auto masz stonowane (i dobrze), jeszcze lepiej by bywyglądały do projektu "szybcy i wściekli" co są kolorowe samochody naklejki skrzydła itp :P
Był CJ4A SE
Obecnie
Turbo Retro mx-5 BRG
nasze-inne-auta/miatkolak-mazda-mx5-na-spam-t2525-220.html
SPAM
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 1096
Lokalizacja: Łódź
Dostał piw: 33
Auto: Retro Turbo Miata
Województwo: Łódzkie
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez tomek_ch86 » 7 maja 2014, o 10:52

Auto szybkie i wściekłe nie jest, szybkie może kiedyś będzie, ale nie wściekłe :P

Kolejny up.

Tak było przed jakimikolwiek zmianami
Obrazek

A tak stan na dzień dzisiejszy
Obrazek
Trochę bardziej kolorowo pod maską

I pokrywa z bliska (wzbogacona o złote akcenty)
Obrazek
Były:
-Mitsubishi Colt CA4A
- Mazda 626 GE FP
Jest:
- Colt CZT
- Alfa Romeo 156 1.8 TS by Zender
Na Coltmanii od 10.01.2009
tomek_ch86
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 939
Lokalizacja: Cedry Małe/Subkowy
Dostał piw: 25
Auto: CZT
Województwo: Pomorskie
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez mlawa85 » 7 maja 2014, o 11:02

inny korek oleju :) koniecznie :)
Mitsubishi Colt CA0 1,3, Mitsubishi Colt CJ0 1,3, Honda Civic MB2 1,4, Honda Civic EM2 1,7, Honda Civic EM2 K20A1, Scion tC 2,4 07.2015-04.2018, Corolla E12 1,6 03' 04.2018-04.2019, Genesis Coupe 2,0T 12' 02.2019-10.2019, Lexus IS300 02' 10.2019-
mlawa85
Avatar użytkownika
 
Posty: 635
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Dostał piw: 60
Auto: Lexus IS300 02'
Województwo: Mazowieckie
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez tomek_ch86 » 7 maja 2014, o 11:10

Muszę się za czymś rozejrzeć. Oryginalny korek MS kosztuje 365 zł :| Myślałem czy tego nie pomalować na złoto...
Były:
-Mitsubishi Colt CA4A
- Mazda 626 GE FP
Jest:
- Colt CZT
- Alfa Romeo 156 1.8 TS by Zender
Na Coltmanii od 10.01.2009
tomek_ch86
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 939
Lokalizacja: Cedry Małe/Subkowy
Dostał piw: 25
Auto: CZT
Województwo: Pomorskie
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez mlawa85 » 7 maja 2014, o 11:18

musiałbys sprawdzic srednice czy by nie podszedł, sa tez bez tej naklejki
martwy link
lub
martwy link
Mitsubishi Colt CA0 1,3, Mitsubishi Colt CJ0 1,3, Honda Civic MB2 1,4, Honda Civic EM2 1,7, Honda Civic EM2 K20A1, Scion tC 2,4 07.2015-04.2018, Corolla E12 1,6 03' 04.2018-04.2019, Genesis Coupe 2,0T 12' 02.2019-10.2019, Lexus IS300 02' 10.2019-
mlawa85
Avatar użytkownika
 
Posty: 635
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Dostał piw: 60
Auto: Lexus IS300 02'
Województwo: Mazowieckie
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez tomek_ch86 » 7 maja 2014, o 11:23

Coś tam sobie upoluję, na pewno złoty musi być ;) Mam zapasowy ori korek to jak do sklepu jakiegoś podjadę to wezmę ze sobą go ;)
Były:
-Mitsubishi Colt CA4A
- Mazda 626 GE FP
Jest:
- Colt CZT
- Alfa Romeo 156 1.8 TS by Zender
Na Coltmanii od 10.01.2009
tomek_ch86
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 939
Lokalizacja: Cedry Małe/Subkowy
Dostał piw: 25
Auto: CZT
Województwo: Pomorskie
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez erni86 » 9 maja 2014, o 12:41

Prysnął bym jeszcze kolektor wydechowy bo troszku straszy tym rdzawym kolorem :D są farby VHT właśnie do wydechu.
Ogólnie autko fajne i zadbane. Z głową podchodzisz do niego i to się chwali. Gratki autka i zapału :)
Jeżdżą chłopaki w japońcach, nikt ich nie dogoni bo kręcą do końca ;D
erni86
Avatar użytkownika
 
Posty: 26
Dostał piw: 1
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez jabberkonto » 9 maja 2014, o 12:48

to chyba juz lepiej owinac go bandazem termoizolacyjnym ;)
jabberkonto
 
Posty: 796
Dostał piw: 74
Auto: Colt CAO 4wd 4g63t
Województwo: Pomorskie
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez tomek_ch86 » 9 maja 2014, o 14:21

Właśnie jestem na etapie zastanawiania się czy wersja "sportowa" z bandażem, czy wersja "OEM" z osłoną kolektora ;)
Były:
-Mitsubishi Colt CA4A
- Mazda 626 GE FP
Jest:
- Colt CZT
- Alfa Romeo 156 1.8 TS by Zender
Na Coltmanii od 10.01.2009
tomek_ch86
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 939
Lokalizacja: Cedry Małe/Subkowy
Dostał piw: 25
Auto: CZT
Województwo: Pomorskie
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez rapart » 9 maja 2014, o 15:49

Bandaż moim zdaniem. A korek? Ja miałem Mazdaspeed, ale z lat 90tych, w Twoim przypadku złoty:
Obrazek
Borgi RIP | Welcome back Mazda MX-6
rapart
Avatar użytkownika
 
Posty: 1049
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piw: 40
Auto: Był: CA 2.0, jest MX-6 2,5 V6
Województwo: Pomorskie
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez tomek_ch86 » 9 maja 2014, o 16:20

Korek na pewno będzie złoty. Tak jak wyżej pisałem na ori MS może i mnie stać, ale nie wiem czy mam chęć wydawać aż taką kasę na korek oleju...
Były:
-Mitsubishi Colt CA4A
- Mazda 626 GE FP
Jest:
- Colt CZT
- Alfa Romeo 156 1.8 TS by Zender
Na Coltmanii od 10.01.2009
tomek_ch86
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 939
Lokalizacja: Cedry Małe/Subkowy
Dostał piw: 25
Auto: CZT
Województwo: Pomorskie
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez tomek_ch86 » 5 cze 2014, o 20:19

Dawno nic tu nie pisałem, ale i nie miałem czasu, żeby coś przy Madzi robić.

A oto ostatni zakup (zdjęcie z aukcji na forum MS)
martwy link

Jak zapewniał sprzedający jest to kierownica JDM z Mazdy MX-6. W każdym razie jej stan oceniam na niemal idealny. Jedyny jej minus to brak poduchy.
Były:
-Mitsubishi Colt CA4A
- Mazda 626 GE FP
Jest:
- Colt CZT
- Alfa Romeo 156 1.8 TS by Zender
Na Coltmanii od 10.01.2009
tomek_ch86
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 939
Lokalizacja: Cedry Małe/Subkowy
Dostał piw: 25
Auto: CZT
Województwo: Pomorskie
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez rapart » 6 cze 2014, o 17:25

Z MX-6 na pewno, miałem taką samą. A kwadratowy diament jest: JDM lub EDM MX-6 z pierwszych lat produkcji. Z pewnością to drugie ;) Może to nawet moja kierownica, ponieważ jak zmieniałem na Mazdaspeed, poszła do kogoś z forum :mrgreen:
Borgi RIP | Welcome back Mazda MX-6
rapart
Avatar użytkownika
 
Posty: 1049
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piw: 40
Auto: Był: CA 2.0, jest MX-6 2,5 V6
Województwo: Pomorskie
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez tomek_ch86 » 6 cze 2014, o 19:14

Jeżeli to Twoja to wróciła do "domu" na pomorze ;) Jak znajdę chwilę wolnego czasu to będę montował ;)
Były:
-Mitsubishi Colt CA4A
- Mazda 626 GE FP
Jest:
- Colt CZT
- Alfa Romeo 156 1.8 TS by Zender
Na Coltmanii od 10.01.2009
tomek_ch86
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 939
Lokalizacja: Cedry Małe/Subkowy
Dostał piw: 25
Auto: CZT
Województwo: Pomorskie
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez mlawa85 » 6 cze 2014, o 19:49

jesli miales poduszke to bedziesz potrzebowac opornika :) wiesz juz jaki?? najczesciej 2,5 Ohma ale moze w Mazdach jest inaczej :)
Mitsubishi Colt CA0 1,3, Mitsubishi Colt CJ0 1,3, Honda Civic MB2 1,4, Honda Civic EM2 1,7, Honda Civic EM2 K20A1, Scion tC 2,4 07.2015-04.2018, Corolla E12 1,6 03' 04.2018-04.2019, Genesis Coupe 2,0T 12' 02.2019-10.2019, Lexus IS300 02' 10.2019-
mlawa85
Avatar użytkownika
 
Posty: 635
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Dostał piw: 60
Auto: Lexus IS300 02'
Województwo: Mazowieckie
Góra

Mazda 626 GE FP '97 od tomek_ch86

Postprzez tomek_ch86 » 12 lip 2015, o 09:16

Auta już nie ma.
Temat do zamknięcia.

Przenoszę do Archiwum - Tovija
Były:
-Mitsubishi Colt CA4A
- Mazda 626 GE FP
Jest:
- Colt CZT
- Alfa Romeo 156 1.8 TS by Zender
Na Coltmanii od 10.01.2009
tomek_ch86
Klubowicz
Klubowicz
Avatar użytkownika
 
Posty: 939
Lokalizacja: Cedry Małe/Subkowy
Dostał piw: 25
Auto: CZT
Województwo: Pomorskie
Góra

Poprzednia strona

Posty: 118 • Strona 6 z 6 • 1, 2, 3, 4, 5, 6

Powrót do Archiwum aut


Powrót do Strona główna forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: CommonCrawl [Bot] i 0 gości

  • Strona główna forum
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO Forum dla graczy