17" już w Madzi były i jednak wolę trochę więcej komfortu. Co prawda na tych felgach i oponach wiele lepiej nie ma, ale za to myślę, że jak zwiększy się "balon" to troszkę "zmięknie" zawias i będzie przyjemniej
Były: -Mitsubishi Colt CA4A - Mazda 626 GE FP Jest: - Colt CZT - Alfa Romeo 156 1.8 TS by Zender Na Coltmanii od 10.01.2009
Super fele dużo na + Sporo się na nich dzieje a auto masz stonowane (i dobrze), jeszcze lepiej by bywyglądały do projektu "szybcy i wściekli" co są kolorowe samochody naklejki skrzydła itp
Prysnął bym jeszcze kolektor wydechowy bo troszku straszy tym rdzawym kolorem są farby VHT właśnie do wydechu. Ogólnie autko fajne i zadbane. Z głową podchodzisz do niego i to się chwali. Gratki autka i zapału
Jeżdżą chłopaki w japońcach, nikt ich nie dogoni bo kręcą do końca ;D
Z MX-6 na pewno, miałem taką samą. A kwadratowy diament jest: JDM lub EDM MX-6 z pierwszych lat produkcji. Z pewnością to drugie Może to nawet moja kierownica, ponieważ jak zmieniałem na Mazdaspeed, poszła do kogoś z forum